واحد شهربابك

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با جانباز70%، آقای کریمی

هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با حضور در منزل آقای کریمی جانباز بالای 70% ، با ایشان دیدار کردند.
در این دیدار خانواده محترم جانباز سرافراز اسلام ،ضمن تقدیر از رئیس و اعضا هیات رئیسه واحد، خواستار رسیدگی بیشتر به خانواده جانبازان و همت بیشتر مسئولین در رفع مشکلات آنان شدند.

بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان فارسی

مراسم بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی با حضور امام جمعه ، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و تنی چند از مسئولین شهرستان، اعضا هیات علمی و کارکنان واحد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در محل سالن اجتماعات واحد برگزار شد.

بازدید رئیس دبیرخانه هیات امنا و اعضای شورای تخصصی اداری و مالی استان از واحد شهربابک

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک مورد بازدید آقای دکتر محمود آقاجانی رئیس محترم دبیرخانه هیات امناو معاونین اداری و مالی واحدها ،خزانه دار، حسابرس ،و مسولین برنامه ریزی واحدهای استان کرمان قرار گرفت .

سالن چند منظوره در حال ساخت ، کتابخانه تازه تاسیس و مزرعه تحقیقاتی واحد از جمله مکانهایی بودند که مورد بازدید قرار گرفتند . بازدید کنندگان ضمن قدردانی از فعالیتهای واحد در حوزه های مختلف ،رهنمود هایی در خصوص استفاده بهتر و اقتصادی تر از مکانهای فوق را ارائه دادند .

برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک‎

به همت دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در ساعت فرهنگی روز سه شنبه  07/02/95  به مناسبت گرامیداشت هفته معلم بخش اول مسابقه کتابخوانی ویژه اساتید با موضوع تعلیم و تربیت در اسلام تالیف استاد شهید مرتضی در سالن اجتماعات واحد برگزار گردید.

و همچنین مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان با موضوع سخنان قصار امام علی بن ابیطالب (ع) ویرایش و شرح دکتر مسعود هاشمی به مناسبت میلاد امام علی (ع) و روز پدر، در مسجد سلمان فارسی دانشگاه برگزار گردید.

 

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با دادستان جدید شهرستان

روز شنبه مورخ 04/02/95 هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در دادسرای شهرستان شهربابک حضور یافتند و انتصاب آقای آقامحمدی دادستان جدید را به ایشان تبریک گفتند. در این دیدار رئیس واحد شهربابک جهت انجام کارهای پژوهشی و تحقیقاتی مرتبط اعلام آمادگی نمود و دادستان ضمن استقبال از پیشنهاد واحد اظهار امیدواری کرد با تعاملی که وجود دارد برای پیشگیری از وقوع جرائم گامهای موثری برداشته شود.

مراسم اعتکاف دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک

مراسم معنوی اعتکاف با حضور 53 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با هماهنگی ستاد اعتکاف شهرستان شهربابک در مسجد حضرت صاحب الزمان برگزار گردید.

این مراسم که با برنامه هایی همچون مناجات ،صحت قرائت نماز ،جشن میلاد امام علی ،تواشیح ،سخنرانی ،حلقه های معرفتی همراه بود، مورد استقبال معتکفین  قرار گرفت.

مراسم بزرگداشت میلادحضرت علی (ع) و روز پدر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک

مراسم جشن ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنان علی (ع) و روز پدر  ساعت 10 روز

سه شنبه 95/01/31  با حضور ریاست دانشگاه ، اساتید ، کارکنان  و دانشجویان درسالن اجتماعات واحد برگزار گردید.

 این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن  کریم  توسط یکی از دانشجویان آغاز گردید . در ادامه محمودی ریاست محترم واحد،  ضمن خیر مقدم به حضار در وصف کمالات حضرت علی(ع)به ایراد سخن پرداختند و روز پدر را به تمام پدران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سعادت وسلامت تمام پدران را خواستار شدند.

و مراسم با اجرای برنامه های  شاد در وصف روز پدر و میلاد امام علی (ع)ادامه یافت.

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با خانواده شهیدفاتحی

هیات رئیسه واحد شهربابک روز یکشنبه 29/01/95 در روستای مرج در 45 کیلومتری شهربابک با خانواده محترم شهید دیدار کردند.دراین دیدار که دهیار و رئیس شورای روستا نیز حضور داشتند، رئیس دفتر فرهنگ واحد ضمن یادآوری خاطراتی از زمان جنگ تحمیلی اعلام داشتند شهدا ناظر بر اعمال ما هستند پس باید به گونه ای رفتار کنیم که شرمنده شهدا نشویم.در ادامه خانواده محترم شهید از حضور هیات رئیسه واحد شهربابک در منزل ایشان قدردانی کردند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک‎:روز درختکاری و روز شهدا

شهدا با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند تا در زیر سایه آن ما با سربلندی ،افتخار و آرامش زندگی کنیم .یاد و خاطره شهدای عزیز شهرمان را در آستانه ورود به سال نو با غرس 360  اصله نهال در ایام درختکاری و 22 اسفند روز شهدا به یاد 360 شهید شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک گرامی می داریم.

برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه اساتید و دانشجویان

بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت همزمان با واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد شهربابک با استقبال پر شور اساتید و دانشجویان برگزار گردید. این مسابقات در 9 رشته امتحانی و در دو بخش دانشجویان و اساتید با حضور 651 نفراز اساتید و دانشجویان (به تفکیک اساتید 24 نفر و دانشجویان 627 نفر)برگزار گردید.
 محمودی ریاست واحد به همراه حجه الاسلام ملکوتی رئیس دفتر فرهنگ ، هیئت رئیسه واحد ،شریفی  فرماندار ،حجه الاسلام مهدوی  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ،سرهنگ انصاریان از سپاه پاسداران و قاسمی نسب رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان از حوزه های امتحانی بازدید کردند.

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان

هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در محل کار محمد بخشوده ، مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان که از اساتید حق التدریس واحد نیز هستند حضور یافته و با وی دیدارکردند.دراین نشست صمیمی مدیر جدید آموزش و پرورش برنامه های خود را تشریح نمود.

در ادامه صادق ملکوتی   ریاست دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه سخنانی در خصوص نقش معلم از دیدگاه اسلام ایراد نمود.

محمد محمودی رئیس واحد نیز ضمن تبریک به مناسبت انتصاب محمد بخشوده اظهار امیدواری کرد که با تعامل خوبی که بین آموزش و پرورش و دانشگاه وجود دارد بتوانیم در زمینه توسعه علمی ، تحقیقاتی و فرهنگی شهرستان گامهای موثری را برداریم. 

کسب رتبه برتر رشته پرستاری در مقطع دکتری تخصصی ، در دانشگاه علوم پزشکی کرمان توسط عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک‎

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی  واحد شهربابک رتبه برتر رشته پرستاری در مقطع دکتری تخصصی را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان کسب کرد .
خانم پروین منگلیان دانشجوی دوره دکتری پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان حائز رتبه برتر در بین دانشجویان این رشته شد .نامبرده از سال  80 عضو هیات علمی این واحد دانشگاهی بوده و تاکنون تعداد زیادی مقالات علمی پژوهشی و ISI از ایشان به چاپ رسیده است .

جذب صد در صدی بودجه پژوهشی سال 93 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک

دکتر اکبر اسدی معاون پژوهش و فناوری واحد شهربابک با اعلام این خبر گفت پس از بررسی و ارزیابی های صورت گرفته در خصوص میزان جذب بودجه پژوهشی در سال 93 و پایش هایی که توسط دکتر حسین بدیعی مدیر کل طرح برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسان بودجه سازمان مرکزی و استان انجام گرفت، واحد شهربابک موفق شد بودجه پژوهشی سال 93 را صد در صد جذب نماید.
وی همچنین خاطر نشان کرد برنامه های آینده حوزه پژوهشی افزایش کیفیت و کمیت فعالیتهای پژوهشی و فناوری ، تاسیس مراکز رشد و شرکتهای دانش بنیان ، اجرای طرحهای درآمدزا و تجاری سازی پژوهشی و تکمیل آزمایشگاههای تحصیلات تکمیلی است.

 

دوازدهمین یادواره هفده شهید دانشجوی شهرستان شهربابک

دوازدهمین یادواره هفده شهید دانشجوی شهرستان شهربابک با مشارکت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهربابک در دانشگاه علمی کاربردی شهرستان در روز سه شنبه 12 /08/94 با حضور پرشکوه دانشجویان ، اساتید و جمعی از مقامات شهرستان از جمله فرماندار، امام جمعه و فرمانده ناحیه  مقاومت بسیج شهرستان و خانواده محترم شهدا برگزار گردید.
در این مراسم حجت الاسلام منتظری امام جمعه و سرهنگ دستوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیرامون وقایع روز  13  آبان و اهمیت آنها در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و درس گرفتن از حوادث گذشته و شناخت راههای نفوذ استکبار سخنرانی کردند.

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با آزاده سرافرازسید محمد سجادی‎

هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با آزاده سرافرازسید محمد  سجادی در منزل ایشان دیدار کردند. در این مراسم هیات رئیسه ضمن تجلیل از صبر و بردباری و فداکاری های این آزاده عزیز و سایر آزادگان بزرگواردر زمان اسارت ، خاطر نشان کردند آزادگان ، جانبازان و خانواده محترم شهداحق زیادی بر گردن مردم دارند و ملت بزرگ  ایران قدردان ایثار و فداکاری این بزرگواران  خواهد بود.در این مراسم همچنین آزاده عزیز خاطراتی از دوران اسارت خود و سختی هایی که بر آنها رفته است را بازگو نمود.

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک از فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ،به مناسبت روز نیروی انتظامی وهفته ناجا‎

 دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک از فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ،به مناسبت روز نیروی انتظامی وهفته ناجا
  به مناسبت روز نیروی انتظامی و هفته ناجا، هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در محل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان حضور یافت.
   در این بازدید که ریاست واحد، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی و معاونین دانشگاه حضور داشتند،از همکاری صمیمانه نیروی انتظامی شهرستان با دانشگاه در ابعاد مختلف قدردانی به عمل آمد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در واحد شهربابک

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و جانباختگان ،مراسمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با حضور منتظری امام جمعه شهرستان ،فتاحی نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی ،شریفی فرماندار و جمعی از اساتید ،کارکنان و دانشجویان واحد برگزار شد.
در این مراسم امام جمعه ، نماینده مردم و ریاست دفتر فرهنگ واحد که خود از یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند سخنرانی کردند و در پایان از کارکنانی که سابقه خدمت در جبهه و دفاع مقدس داشتند با تقدیم هدایایی تقدیر به عمل آمد.

مراسم قدردانی از برگزار کنندگان همایش تجلیل از فرهیختگان و نخبگان شهرستان شهربابک

با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، از اعضای هیات علمی ،کارکنان واحد شهربابک وسایر کسانیکه در همایش تجلیل از فرهیختگان و نخبگان شهرستان شهربابک همکاری داشتند تجلیل به عمل آمد.در این مراسم ریاست دفتر فرهنگ اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام محمد  باقر (ع)،با ذکر حدیثی از آن امام بزرگوار به گوشه ای از ویژگیهای اخلاقی و علمی آن حضرت اشاره کرد.وی همچنین گزارشی ازنحوه برگزازی همایش ارائه نمود.

حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در مراسم استقبال از کاروان شهدای غواص

هیات رئیسه،اساتید،کارکنان ودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک همراه با سایر اقشار انقلابی وهمیشه درصحنه شهربابک در مراسم استقبال بی نظیر از کاروان شهدای غواص شرکت نمودند.
دربین 11شهید غواص وخط شکنی که مهمان مردم شهید پرور شهرستان شهربابک بودند شهید غلامعلی جعفری دیده می شود که سه شنبه هفته جاری همزمان  با شهادت امام جعفر صادق(ع) در شهرستان تشیع می گردد.

 

تصویب12رشته جدید کاردانی وکارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک از تصویب رشته های حسابداری درمقطع کاردانی پیوسته وناپیوسته،مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ناپیوسته، مهندسی مکانیک- منهدسی عمران- مهندسی کامپیوتر نرم افزار- مهندسی گیاه پزشکی- علوم تربیتی) مدیریت برنامه ریزی آموزشی(- مدیریت دولتی- مدیریت بازرگانی- مهندسی برق - مهندسی شهرسازی در مقطع کارشناسی پیوسته از سوی وزارت علوم خبر داد.

اولین همایش تجلیل از نخبگان وفرهیختگان شهرستان شهربابک برگزار شد

به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک وبا همکاری دفتر امام جمعه،دفتر نماینده شهرستان،فرمانداری،اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، شورای اسلامی شهر  وشهرداری اولین همایش تجلیل از نخبگان وفرهیختگان شهرستان شهربابک برگزار شد.
محمد محمودی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک ضمن عرض خیر مقدم وارائه توضیحاتی در خصوص روند برگزاری همایش افزود: شهرستان شهربابک سرزمین استعداد های خدادی فروانی است که مهمترین آنها نیروی انسانی متعد وتحصیلکرده می باشد.

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان در واحد شهربابک

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان  به ریاست امام جمعه وبا حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،معاون فرماندار وسایر اعضاء در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک  برگزار شد.
حسن منتظری امام جمعه شهرستان ابتکار دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری همایش تجلیل از فرهیختگان ونخبگان شهرستان را قابل تقدیردانست وافزود: همه مسئولین شهرستان واصحاب رسانه باید دربرگزاری هر چه با شکوه تر مراسم نهایت همکاری را با دانشگاه داشته باشند.

برگزاری مراسم ضیافت افطاری ویژه اساتید ،کارکنان وخانوادهایشان در واحد شهربابک

به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد درشب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) مراسم معنوی ضیافت افطاری اساتید وکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک به همراه خانواده برگزار شد.
محمد محمودی رئیس واحد شهربابک ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) برپایی مراسم معنوی ضیافت افطاری را کاری ارزشمند دانست وتاکید کرد:خانواده ها باید با الگو گیری از حضرت علی(ع) وامام حسن مجتبی(ع) محرومین ونیازمندان را مورد توجه وکمک خود قرار دهند وآنها را اکرام نمایند.

اولین همایش تجلیل از نخبگان وفرهیختگان شهربابک برگزار خواهد شد

رئیس واحد شهربابک از برگزاری اولین همایش تجلیل از نخبگان وفرهیختگان شهرستان به همت این واحد دانشگاهی در تاریخ28تیرماه سال جاری خبر داد.
محمد محمودی با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در استفاده صحیح ومناسب از ظرفیت های علمی نخبگان افزود: درسالی که بنام همدلی وهمزبانی مزین گردیده ونظر به فرمایش مقام معظم رهبری اولین همایش تجلیل از نخبگان وفرهیختگان شهرستان به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک وبا همکاری دفتر امام جمعه،دفتر نماینده شهرستان،فرمانداری،اداره فرهنگ وارشاد اسلامی وشورای شهر در شهرستان برگزار خواهد شد.

دیدار هیات رئیسه واحد شهربابک با 3جانبازدوران دفاع مقدس

به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل(ع) وروز جانباز هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک با جانبازان محمدرضا شریفی فرماندار شهرستان،حجت الاسلام صادق ملکوتی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد واسماعیل بهمنی دیدار و گفت وگو کردند.
رئیس دانشگاه ازاد اسلامی شهربابک ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: حضرت ابوالفضل(ع) بزرگ جانباز تاریخ انسانیت است که صحنه کربلا را تجلی گاه ایثار وجانبازی کرد وراه رسم جانبازی را به جهانیان آموخت.

مراسم تجلیل از منتخبین بیستمین دوره مسابقات سراسری قرآن وعترت در ساعت فرهنگی واحد شهربابک

به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد مراسم تجلیل از منتخبین بیستمین دوره مسابقات سراسری قرآن وعترت با حضور امام جمعه شهرستان،ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی،استادان ودانشجویان در ساعت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک با توجه به اینکه قرآن معجزه الهی است دلایل معجزه بودن را این طور بیان کرد:قرآن تنها بر پیامبر نازل شده و شکست ناپذیر است، علاوه برآن  به اذن خدا اتفاق می افتد.
محمد محمودی توسعه وبسط فرهنگ قرآنی در جامع را ضروری دانست واظهار داشت: توسعه فرهنگ قرآنی می تواند رافع بسیاری از مشکلاتی باشد که امروز جامعه به آن دچار است.

گرامیداشت مقام استاد وروز ماما در واحد شهربابک

به مناسبت روز جهانی ماما وهفته معلم با همت دفتر فرهنگ اسلامی ودانشجویان رشته مامایی مراسم گرامیداشت مقام استاد وروز جهانی ماما با حضور اعضای هیات رئیسه، استادان وجمع کثیری از دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری وهمچنین تبریک ولادت حضرت علی(ع) وروز جهانی ماما مهم ترین ویژگی استاد مطهری را تقوا وتعلیم براساس انجام وظیفه دانست وافزود:دلیل وارستگی استاد مطهری این بود که دانش ایشان برای رضای خدا بود وکارش را بعنوان یک وظیفه انجام می داد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی انسان وسرنوشت در ساعت فرهنگی واحد شهربابک

به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد مسابقه کتابخوانی انسان وسرنوشت ویژه استادان در ساعت فرهنگی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزار شد.
حجت الاسلام صادق ملکوتی با اشاره به اهمیت کتاب وکتابخوانی عنوان کرد: با نهادینه کردن عادت مطالعه در جامعه می تواند باعث ایجاد شور وشوق در زمینه کتاب وکتابخوانی واستمرار آن در بین اقشار مختلف گردد.
وی افزود: اهمیت کتاب هنگامی که روح در پیکره هنر دمیده گردد ومعنویت به شکل هنری ارائه شود درجه تاثیر گذاری وماندگاری آن به شدت رو به فزونی می رود.

دریاچه فصلی مخرگه میزبان ساعت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک

به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد اردوی چند ساعته فرهنگی،تفریحی ویژه استادان وکارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در دریاچه فصلی مخرگه برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رجب وولادت حضرت امام محمد باقر(ع) هدف از اجرای این این اردو را افزایش همدلی وایجاد روحیه نشاط بین استادان وکارکنان دانست وافزود: همدلی زمینه ساز نشاط وشادابی است.

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در ساعت فرهنگی واحد شهربابک

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مراسم جشنی با حضور اعضای هیات رئیسه وجمع کثیری از بانوان استاد وکارمند واحد در ساعت فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی شهربابک برگزار گردید.
دکتر مژگان پورفرد عضو هیات علمی واحد با تبریک ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام (ص) با اشاره به اینکه سال جدید به نام همدلی و همزبانی دولت و ملت مزین شده است عنوان کرد: زنان ایرانی با پایداری و تلاش صادقانه در کانون خانواده و در نظام جامعه در ایجاد همدلی وهمزبانی بین دولت و ملت نیز مانند دیگر عرصه های انقلاب اسلامی موفق بوده و نقش محوری  وحیاتی خود را ایفا خواهند نمود.

اهمیت مطالعه وروش های تند خوانی در ساعت فرهنگی واحد شهربابک

با همت دفتر فرهنگ اسلامی وحوزه معاونت پژوهشی واحد ساعت فرهنگی این هفته دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک به اهمیت مطالعه وآشنایی با روش های تند خوانی اختصاص داده شد.
مدرس این ساعت طاهره پیرجلی از اساتید واحد در خصوص راهبردهای مطالعه ویادگیری،مهارت تند خوانی وموانع آن سخنرانی کرد.
 

برگزاری مسابقات قرآن وعترت ویژه کارکنان در واحد شهربابک

چهارمین دوره مسابقات کتبی قرآن وعترت در بخش های ترجمه فارسی قرآن کریم،زیارت عاشورا ونهج البلاغه ویژه کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزار شد.
 محمد محمودی رئیس واحد گفت: مسابقات قرآن وعترت بهترین فرصت برای آشنایی با فرامین قرآنی وسیره معصومین(ع) والگو گرفتن از آنها در زندگی است.
درادامه فائقه پروین مسئول کانون قرآن وعترت واحد ضمن ابراز خورسندی از شرکت کارکنان در این دوره از مسابقات افزود: مسابقات قرآن وعترت ازبرکات وموهبتی الهی است که خداوند آن را به دانشگاه آزاد عطا کرده است.
 

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد شهربابک: ساعت فرهنگی فرصت خوبی برای بیان مسائل اخلاقی است

به مناسبت ایام فاطمیه با همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد ساعت فرهنگی این هفته دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک به سخنرانی امام جمعه شهرستان پیرامون سیره حضرت زهرا(س) اختصاص داده شد.
این ساعت که با حضور هیات رئیسه، اساتید ودانشجویان برگزار شد،حجت الاسلام صادق ملکوتی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد ضمن خیر مقدم وتسلیت ایام فاطمیه گفت:یکی از عوامل گسترش ناهنجاری ها در جامعه نبود دغدغه اخلاقی است که ساعت فرهنگی فرصت خوبی برای بیان مسائل اخلاقی می باشد.

ساعت فرهنگی واحد شهربابک میزبان فرشتگان سپید پوش

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زینب(س) وروز پرستار،با همت دفتر فرهنگ اسلامی ودانشجویان رشته پرستاری واحد ساعت فرهنگی این هفته دانشگاه آزاد اسلامی  شهربابک میزبان پرستاران بود.
دراین مراسم که با حضور مجید زین الدینی مدیر بیمارستان شهرستان،جمعی از پرستاران،اساتید ودانشجویان برگزار شد،رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد ضمن خیر مقدم وتبریک ولادت این بانوی بزرگوار وروز مهندسی گفت: حضرت زینب(س) مقام پرستار را چنان اعتبار بخشید که امروز، روز پرستار در زاد روز آن بانوی بزرگ اسلام شکوه وعظمت یافته است.

بازدید هیئت رئیسه واحد از نمایشگاه دستاوردهای علمی دانشجویان معماری

به همت گروه معماری واحد و تلاش استاد وحیده نوری دستاوردهای علمی دانشجویان رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک در معرض بازدید هیئت رئیسه و عموم دانشجویان قرار گرفت.
هیات رئیسه با بازدید از دستاوردها در روند فعالیت دانشجویان وگروه معماری قرار گرفتند وفعالیت های آنها را مورد تشویق قرار دادند
 

بازدید مدیر کل دامپزشکی استان کرمان از حوضچه های تحقیقاتی پرورش ماهی واحد شهربابک

 رشیدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمان بهمراه  شریفی فرماندار واسدی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان از حوضچه های تحقیقاتی پرورش ماهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک بازدید نمودند.
این سیستم به صورت 6حوضچه مدور با ظرفیت1540لیتر به صورت نیمه متمرکز ونیمه مکانیزه زیر نظر شیلات استان به اجرا در آمده است.

بررسی شبکه های اجتماعی در ساعت فرهنگی واحد شهربابک

به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد ساعت فرهنگی این هفته دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک به بررسی شبکه های اجتماعی توسط آقای ضابط (ازاساتید قم) اختصاص داده شد.
دراین ساعت حجت الاسلام صادق ملکوتی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد  ضمن خیر مقدم گفت: دنیای کنونی ما عصر وسایل ارتباط جمعی از جمله تلویزیون،ماهواره ،تلفن همراه واینترنت می باشد، لذا باید از وسایل مذکور بدرستی استفاده کنیم وراه استفاده صحیح از آنها را بدانیم.

شرکت در راهپیمایی 22بهمن ضمن ادای دین احترام به خون شهدا است

هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با خانواده های شهیدان مومنی وطهماسبی دیدار و گفتگو نمودند.
رئیس واحد شهربابک با اشاره به پاسداشت خون شهیدان گفت: این شهیدان بودند که جانشان را تقدیم امام و انقلاب کردند و امروز وظیفه ی یکایک مردم قدر شناس و ولایت مدار است که با حضور در صحنه های مختلف و راهپیمایی22بهمن از حرمت خون شهیدان دفاع کرده و با آرمانهای امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.
 

غبارروبی قبور مطهر شهدای گمنام شهربابک

در چهارمین روز دهه مبارک فجر،هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با حضور در گلزار  شهدای گمنام شهرستان ضمن غبارروبی وعطرافشانی مقبره مطهر شهداء با آرمانهای آن شهیدان تجدید میثاق کردند.
 

طرح توسعه دانش بنیان روستاها درشهرستان به همت واحد شهربابک کلید خورد

جلسه بررسی طرح دانش بنیان پرورش دام با حضور دکتر محمد مرادی از اساتید سرشناس کشور در اموردام واستاد دانشگاه تهران،فرماندار شهرستان،رئیس واحد شهربابک وتنی چند از مسئولین شهرستان به دعوت دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک  درمحل دفتر فرمانداری برگزار گردید.
دراین جلسه محمدرضا شریفی فرماندار شهرستان ضمن استقبال از ابتکار دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک در زمینه توسعه دانش بنیان روستاها خواستار پی گیری جدی درخصوص اجرایی شدن طرح مذکور جهت ایجاد اشتغال مفید برپایه توان روستا شد.

برگزاری جلسه شورای قشر بسیج اساتید در واحد شهربابک

جلسه شورای قشر بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با حضور جناب سرهنگ حسین اسدی دبیر شورای اقشار بسیج شهرستان واعضای شورای قشر در محل دفتر ریاست واحد برگزار گردید.
دراین جلسه محمدمحمودی رئیس واحد ضمن خیر مقدم توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)را محکوم کرد وافزود:توهین واهانت به مقدسات نشان از عجز وناتوانی استکبار جهانی در برابر اسلام ومسلمانان است.
سپس حسین سبزعلیانی مسئول بسیج اساتید واحد گفت: آنچه دشمنان اسلام می خواهند تضعیف دین وباورهای دینی است وتقویت نیروهای تکفیری والحادی در منطقه استراتژی امروز کفرجهانی است وما باید در مقابل این توطئه ها هوشیار باسیم.

برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در واحد شهربابک

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص)و میلاد امام جعفرصادق (ع)وهفته وحدت مراسم جشنی با حضور هیات رئیسه وکارکنان در محل سالن کنفرانس  دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک برگزار شد.
دراین مراسم ابتدا حجت الاسلام صادق ملکوتی مسئول دفتر فرهنگ اسلامی واحد با تبریک ایام مهرورزی وهمدلی اظهار داشت: اسلام در منطقه به سرعت در حال رشد است به طوری که استکبار جهانی عملا دست به اقداماتی به منظور جلوگیری از نفوذ قدرت اسلام زده که نمونه آن پرورش نیروهای تکفیری وتروریستی در منطقه است. ایشان به تبیین مسائل روز منطقه واسلام ستیزی استکبارجهانی با سردمداری آمریکا پرداخت ورمز موفقیت مسلمانان رادروحدت دانست.

برگزاری دوره بصیرت دینی وسیاسی در واحد شهربابک

دوره یک روزه بصیرت دینی و سیاسی ویژه اعضاءهیات علمی وکارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزارشد.
تدریس این دوره را حجت الاسلام والمسلمین حاجی آبادی برعهده داشت.وی سخنان خود را در خصوص زمینه های ظهور ودیدگاه های آخرالزمان عرضه نمود.
قبل ازبرگزاری دوره دکتر صیفوری مسئول آموزش نیروی انسانی واحد ضمن خیر مقدم گفت: این دوره جهت افزایش سطح بصیرت دینی وبینش سیاسی وترویج آموزه های دینی وارزش های اسلامی برگزار شده است.
 

شرکت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در تجمع9دی

هیات رئیسه،اساتید،کارکنان ودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک همراه با سایر اقشار انقلابی وهمیشه در صحنه ی شهربابک در مراسم تجمع9دی شرکت نمودند.
دراین تجمع ابتدا بیانیه ای قرائت شد وسپس  کاظمی  مقدم  کارشناس سیاسی استان در خصوص 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به ایراد سخنرانی پرداخت.
 

جلسه گرامیداشت هفته وقف در واحد شهربابک

به مناسبت هفته وقف جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین ملایی رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان،هیات رئیسه وتنی چند از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک در محل دفتر ریاست برگزار شد.
دراین جلسه دکتر محمودی رئیس واحد ضمن گرامیداشت هفته وقف اظهار داشت: برای نهادینه شدن فرهنگ وقف لازم است کار های تحقیقاتی وپژوهشی انجام شود که دانشگاه در این زمینه می تواند همکاری کند.وی پیشنهاد داد انجمن واقفان تشکیل گردد،همچنین از واقفان شهرستان تجلیل به عمل آیدو آموزشهایی در این زمینه به مردم داده شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان: فرهنگ پژوهش باید در جامعه نهادینه شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک با تاکید براین که دین ما اهمیت خاصی برای پژوهش قائل است  لذا باید فرهنگ پژوهش در جامعه نهادینه شود.دکتر محمودی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهربابک در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان که با حضور امام جمعه،فرماندار،مسئولین ادارات،دانشگاهیان ودانش آموزان در محل کانون امام خمینی(ره) شهرستان برگزار شد.گفت: مادینی داریم که پژوهش را به عنوان یک اصل مطرح می کند ودرآیات متعدد قرآن کریم بشر توصیه می شود به تحقیق وتفحص در کار گذشتگان،سیر درعالم واندیشیدن بنابراین دین ما اهمیت خاصی برای تحقیق وپژوهش قائل است.

خانم دکتر نصرآبادی :دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک قابلیت داشتن دانشکده پرستاری را دارد.

صبح روز چهارشنبه26آذر گروه پرستاری ومامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک توسط خانم دکتر نصرآبادی از حوزه معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی،خانم دکتر اشک تراب وآقایان دکتر دهقان و دکتر عشوندی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی مورد بازدید قرار گرفت.
دراین بازدید خانم دکتر نصرآبادی گفت:دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک با توجه به امکانات وتجهیزات موجود قابلیت داشتن دانشکده پرستاری را دارد.

اولین دوره مسابقات نجات تخم مرغ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک اولین دوره مسابقات حفظ ونجات تخم مرغ با هدف شبیه سازی پرتاب کاوشگر(طراحی با مقیاس واقعی)ازسری مسابقات هوا وفضا با حضور13تیم شرکت کننده در واحد برگزار شد. این مسابقات که با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد ریاست واحد واعضای هیئت رئیسه واحد حضور داشتند.درپایان به نفرات اول تاسوم جوایزی اهداء شد.

درگرامیداشت روز پژوهش:برگزاری نخستین سمینار آموزشی فناوری نانو

درگرامیداشت روز پژوهش به همت معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک وانجمن نانو فناوری دانشگاه پیام نورسیرجان نخستین سمینار آموزشی فناوری نانو با حضور مدرس تراز الف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو خانم شمسی،اساتیدودانشجویان در محل سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک برگزار شد.

صفحات