امور پژوهشی

دریافت فایل آمار کلی نیمسال اول سال تحصیلی95-94

توجه :
1-حوزه آمار و اطلاعات واحدها و مراكز بر مبنا نحوه تكميل مورد ارزيابي قرار خواهند گرفت و نتايج رتبه بندي نيز منتشر خواهد شد.
2-قبل از تكميل فرم ها حتماً فايل راهنما را مطالعه نمايند.
3-مبناي تهيه كليه آمار را 30/08/1394 قرار دهند. منظور اين است كه آمار ارائه شده نمايانگر وضعيت آن واحد در تاريخ مذكور باشد و از تغييرات پس از اين تاريخ صرف نظر شود.
4-آمار ارسالي رسمي تلقي شده ، لذا خواهشمند است در تهيه و ارائه آمار دقت كافي مبذول شود.

الزام به ارائه حداقل یک طرح دانش بنیان از سوی واحدهای استان کرمان‎

دبیر هیات امنای استان کرمان در کمیته تخصصی پژوهشی استان کرمان خواستار ارائه حداقل یک طرح دانش بنیان و اخذ مجوزهای لازم آن تا پایان سال 94 توسط واحدهای دانشگاهی استان کرمان شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر بابک آل طه در جمع معاونان پژوهشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی عمده ترین محور فعالیت دانشگاه را اجرای راهبردهای پژوهشی دانسته و اظهار داشت: اقتصاد و فعالیتهای دانش بنیان، سامانه آزمایشگاهی همکار(ساها) و ایجاد شهرکهای فناوری(شفا) نشاندهنده اهمیت رویکرد جدید دانشگاه به طرحها و فعالیتهای حوزه پژوهشی است.

برگزاری شصت و یکمین شورای پژوهش و فناوری استان کرمان

دکتر علی امیری درباره راهبردهای شورای تخصصی پژوهش و فناوری استان کرمان اظهار کرد: شورای پژوهش و فناوری به منظور رسیدگی به امور پژوهشی و بهره‌گیری از خرد جمعی در تصمیم‌گیری‌های مربوط به حوزه پژوهش و فناوری در سطح استان‌ کرمان شکل گرفته است.
رئیس شورای پژوهشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان کرمان از برگزاری این شورا در تاریخ 28 مردادماه و به میزبانی واحد کرمان خبر داده و افزود: با توجه به اسناد بالادستی، دو راهبرد اساسی برای فعالیت شورای تخصصی پژوهش و فناوری استان کرمان در دستور کار این شورا قرار دارد.

رییس شورای پژوهشی استان کرمان بیان کرد:چابکی و پویایی فعالیت های پژوهشی استان ها با طرح تجمیع

دکتر علی امیری معاون پژوهشی و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی زرند که چندی پیش به عنوان رییس شورای پژوهشی دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان برگزیده شد در خصوص راهبردهای شورای تخصصی پژوهش و فناوری استان کرمان گفت: به منظور چابک سازی و کاهش هزینه های نظام دانشگاه آزاد اسلامی، و بنا به صلاحدید ریاست عالیه دانشگاه، طرح تجمیع ۲ از اوایل تابستان ۱۳۹۴به اجرا در آمده است. در همین راستا شوراهای تخصصی استان ها تشکیل گردیده و هر شورا مسئولیت امور مربوطه را به عهده دارند.

ارایه مقاله ISI توسط عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت و در مجله بين المللي "مديريت و علوم انساني"

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی استان کرمان: مقاله Ranking Math Trachers in Kerman Province by using Ahp Technique توسط يعقوب حاتمي عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد جیرفت و مدير كل اداري مالي و عمراني ستاد هماهنگي دانشگاه ازاد اسلامي استان كرمان در مجله بين المللي "مديريت و علوم انساني" با رتبه ISIمنتشر گردید.

مشاور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور عنوان کرد: اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان

نشست مشاور صندوق نوآوری و شکوفایی کشوراردیبهشت 1394 با حضور اعضای هیات علمی، مدیران و اعضای شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته ،  دانشگاه شهید باهنر ، پارک علم و فناوری، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان برگزار شد.
به گزارش خبرنگارآنا از کرمان: دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان، مشاور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، ضمن معرفی صندوق به ویژگی‌های حمایتی آن اشاره کرد و گفت:  صندوق نوآوری و شکوفایی کشور از شرکت‌های دانش بنیان حمایت می‌کند.

دريافت فايل آمار كلي نيمسال دوم 93-92 - مهلت تكميل و ارسال تا 31 ارديبهشت ماه

توجه همكاران گرامي را جهت تكميل اطلاعات فرم هاي آمار نيمسال دوم 93-92 به نكات ذيل جلب مي نمايد.
1-    مبناي ارائه آمار را 31/02/93 قرار دهيد. منظور اين است  آمار ارائه شده نماينگر وضعيت كلي واحد دانشگاهي باشد و از تغييراتي كه پس از اين تاريخ اتفاق مي افتد صرف نظر نماييد.
2-    بازه زماني در مورد آمارهاي پژوهشي و فرهنگي از ابتداي سال (01/01/92) تا 29/12/92 مي باشد.
3-    دقت فرماييد تا آماري كه تهيه مي شوند دقيقاً مطابق آمار مندرج در نيمسال مربوطه در سايت اداره كل فناوري باشد.
4-    مستدعي است همه فايل هاي ذيل را بر روي سي دي منتقل نماييد.

دستورالعمل نگارش و تدوين گزارش نهايي طرح‌هاي پژوهشي

مجريان محترم طرح‌هاي پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي از تاريخ 1/1/93 ملزم به رعايت دستورالعمل جديد نگارش و تدوين گزارش نهايي طرح‌هاي پژوهشي مي باشند. در اين راستا و به منظور يكسان‌سازي نحوه نگارش گزارش نهايي طرح‌هاي پژوهشي، بخشنامه شماره 369052 مورخ 6/11/92 حوزه معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه به واحدها و مراكز ابلاغ شده است

برگزاري شوراي طرح و برنامه و بودجه منطقه هفت و كميسيون هيات امناي استان كرمان

شوراي طرح و برنامه و بودجه منطقه هفت و كميسيون هيات امناي استان كرمان در تاريخ  4/9/92 با حضور رئيس،  دبير و اعضاي محترم شوراي طرح و برنامه و بودجه منطقه  در محل دبيرخانه تشكيل جلسه داد. در اين جلسه فايل تجميعي پيش بيني بودجه سال 93 استان كرمان بررسي و مقرر گرديد تا تاريخ 10/9/92 به حوزه معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه تحويل گردد. پيش از اين در روزهاي 11 و 12/8/92 پيش بيني بودجه 93 واحدها نيز به تفكيك در جلسات شوراي طرح و برنامه و بودجه منطقه بررسي و نواقص برطرف گرديده بود.