واحد بردسیر

استاد دانشگاه آزاد بردسیر: افزایش امنیت با راه‌اندازی«شبکه ملی اطلاعات»/ وجود اطلاعات سازمان‌ها بر روی بستر اینترنت، منطقی نیست‎

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اعلام اینکه وجود اطلاعات سازمان‌هایی همچون بانک‌ها و دانشگاه‌ها بر روی بستر اینترنت منطقی نیست افزود: استفاده از «شبکه ملی اطلاعات» به افزایش امنیت، سرعت و کاهش هزینه ها می‌انجامد.
دکتر عمید خطیبی در گفتگو با خبرنگار «دانشجوآزاد» در رابطه با راه اندازی «شبکه ملی اطلاعات» گفت: این یک پروژه جدیدی نیست و قبلا کشورهایی مثل کره جنوبی از شبکه ملی استفاده کردند.
سردبیر مجله تخصصی Modern Banking افزود: هدف از راه‌اندازی «شبکه ملی اطلاعات» این است که کل زیرساخت‌های مجازی و تجهیزات سخت افزاری مانند سوئیچ و روتر و… داخلی شوند.

کتاب «تخمین تلاش در پروژه‌های نرم افزاری» از سوی استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منتشر شد

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اعلام انتشار کتاب «تخمین تلاش در پروژه‌های نرم افزاری»  گفت: مهندسی نرم افزار، یک روش سیستماتیک، منظم و دقیق برای ساخت و ارائه محصول نرم‌افزاری با کیفیت است.
دکتر وحید خطیبی، مهندسی نرم‌افزار را یک رویکرد ارزشمند جهت ایجاد، توسعه و نگهداری نرم‌افزار دانست و افزود: فرآیند مهندسی نرم‌افزار، اغلب شامل مراحل تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی و آزمون است که با به‌کارگیری روش‌های فنی و علمی از علوم مهندسی موجب تولید نرم‌افزاری با کیفیت در طول یک فرآیند انتخابی مناسب پروژه می شود.

استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، رئیس هیات تنیس شهرستان شد

در حکمی از سوی رییس هیات تنیس استان کرمان، امین زارع عسکری از مدرسان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به عنوان رییس هیات تنیس شهرستان بردسیر منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، این استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر کارشناس ارشد بوده و بالغ بر شش سال سابقه تدریس و پژوهش دارد.

کتاب «راهبردهای پیش بینی و تخمین در مهندسی نرم افزار» توسط استاد دانشگاه آزاد بردسیر منتشر شد‎

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اعلام انتشار کتاب «راهبردهای پیش بینی و تخمین در مهندسی نرم افزار» گفت: کتاب «راهبردهای پیش بینی و تخمین در مهندسی نرم افزار» مطالعه موردی پیرامون تخمین تلاش توسعه‌ی پروژه‌های نرم افزاری است که در حوزه های مهندسی کامپیوتر و فن‌آوری اطلاعات کاربرد دارد.
دکتر عمید خطیبی افزود: تخمین و پیش بینی، مفهومی است که با استقبال بسیار خوبی در علم و صنعت مواجه گردیده و اساسا مفهوم علم به معنای توانایی پیش بینی آینده است.

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از خبرنگاران تجلیل کرد‎

همزمان با 17مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی که به روز "خبرنگار" مزین شده، رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با حضور در دفاتر نشریات بردسیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان تجلیل کرد.
در این دیدار صمیمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره به اینکه گسترش آگاهی یک جامعه جز با اطلاع رسانی و انتقال اطلاعات میسر نیست افزود: 17مردادماه، روز تجلیل از خبرنگارانی است که برای انجام رسالت خطیر خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

حمایت قاطع امام جمعه شهرستان بردسیر از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی

در خطبه های این هفته آیین نماز جمعه شهرستان بردسیر،  امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان با بیان اینکه اساتید انقلابی و بسیجی بسیاری در دانشگاه آزاد اسلامی در حال همکاری هستند گفت: متاسفانه گاهی دیده می شود افرادی مغرضانه به دلیل برخی مسائل به دانشگاه آزاد اسلامی هجمه وارد می کنند که این موضوع نادرست است.

 حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم تصریح کرد: هیچ فردی نباید به دلیل مشکلات شخصی، اصل مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی را زیر سوال برده و خدمات آن را نادیده بگیرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری: بهترین شیوه مدیریت زندگی، حرکت کردن در چهارچوب دین است‎

«ساعت فرهنگی» دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با عنوان«توسعه معنویت گرایی و تربیت دینی در دانشگاه‌ها» با سخنرانی حجت الاسلام دکتر حمید انصاریان، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان کرمان و با حضور ریاست و جمعی از استادان و کارکنان این دانشگاه، برگزار شد.
در این جلسه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی این دانشگاه را ارائه کرد و گفت: بنابراعلام متولیان فرهنگی، دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در فعالیت‌های فرهنگی هیمشه پیشگام بوده است.

استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، مشاور انجمن موج‌سواری جمهوری اسلامی ایران شد‎

طی حکمی از سوی سرپرست انجمن موج سواری جمهوری اسلامی ایران، هادی خداداد پور از مدرسان گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به عنوان مشاور ریاست این انجمن انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، هادی خدادادپور هم‌اکنون به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بردسیر مشغول به فعالیت است. همچنین ارائه 2 مقاله در مجامع علمی از دیگر فعالیت‌های این استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از دانشجویان مقاطع کاردانی تا دکتری عضو خانواده‌های شاهد و ایثارگر حمایت می‌کند‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با برگزاری کلاس‌های تقویتی و ارائه تسهیلات، همیشه از دانشجویان مقاطع کاردانی تا دکتری عضو خانواده‌های شاهد و ایثارگر حمایت می‌کند.

دکتر وحید خطیبی، دانشجویان عضو خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را سرمایه‌ معنوی دانشگاه عنوان کرد و افزود: 45 دانشجوی عضو خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر هم‌‌اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر مشغول به تحصیل هستند.

مسابقات فوتسال جام سی چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بردسیر برگزار شد‎

   به همت جمعیت اسلامی دانشجویان و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی و بسیج دانشجویی و به مناسبت سی و چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، یک دوره مسابقه فوتسال با حضور تیم های دانشجویی در واحد بردسیر برگزار شد.

   در این مسابقه، تیم فوتسال جمعیت اسلامی دانشجویان، مقام اول و تیم بسیج دانشجویی، نایب قهرمان مسابقات فوتسال جام  سی چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی شد.

دستاوردها و افتخارات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر طی شش ماه گذشته‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با ارائه گزارش عملکرد و افتخارات پژوهشی شش ماهه گذشته این دانشگاه گفت:  تصویب طرح دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تحت عنوان«تولید صنعتی نانو کامپوزیت به‌منظور حذف فلزات سنگین از منابع آب آلوده شهرستان‌های استان کرمان» در دهمین شورای سرمایه‌گذاری و اقتصاد دانش بنیان استان کرمان در بهمن 94، یکی از مهم‌ترین اقدامات پژوهشی این دانشگاه طی شش ماهه گذشته است.

مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از سوی انتشارات Wiley انگلستان منتشر شد‎

مقاله دکتر عمید خطيبي، عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با عنوانA differential evolution-based model to estimate the software services development effort در ژورنال Evolution and Process و از سوی انتشارات Wiley انگلستان با درجه علمی ISI به چاپ رسید.

استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، پژوهشگر برتر استان شد‎

از سوی هیات امنای استانی؛ دکتر وحید خطیبی، عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به واسطه انجام تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی و با کسب بالاترین امتیاز در بین اساتید، به عنوان "پژوهشگر برتر گروه فنی و مهندسی استان کرمان" در سال 1394 انتخاب شد.

مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در پروژه‌‌های بزرگ شهرستان‎

فرماندار بردسیر در دیدار نوروزی اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره به وجود پتانسل‌های علمی و پژوهشی، خواستار مشارکت این دانشگاه در اجرای پروژه‌های بزرگ شهرستان شد.
جواد صادقی از تلاش‌های یک‌سال گذشته تیم مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر قدردانی کرد و افزود: تلاش مجموعه فرمانداری بردسیر در سال جدید تعامل بیشتر با چهره‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی خواهند بود.
فرماندار بردسیر گفت: فرمانداری بردسیر و مجموعه همکاران وزارت کشور همیشه حامی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

دانشجوی تکواندوکار دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با کسب مدال طلای کشوری، به مسابقات جهانی راه یافت‎

پوریاعبدالرشیدی، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با پیروزی بر رقبای خود و با کسب مدال طلای وزن چهارم مسابقات تکواندوی کشوری، به مسابقات جهانی راه یافت.
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر که به عنوان فنی‌ترین بازیکن این دوره از مسابقات نیز انتخاب شده افزود: مسابقات تکواندوی سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دزفول و با رقابت ۱۷۳ بازیکن از ۲۷ استان کشور در دو روز متوالی برگزار شد.

دوهزار اصله نهال در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر غرس شد‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با گرامی‌داشت 15 اسفندماه که به روز درخت‌کاری نام‌گذاری شده گفت: در راستای اجرای طرح نهضت درخت‌کاری و حفظ و نگهداری محیط زیست به عنوان امانت الهی و لزوم توجه به توسعه فضاهای سبز، بالغ بر دوهزار اصله نهال در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر غرس شد.

قدردانی نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به همراه امام‌جمعه، فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولین، در اولین بازدید خود از شهرستان بردسیر بعد از پیروزی در دهمین دوره انتخابات مجلس با حضور در جمع استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از فعالیت‌ها و اقدامات این دانشگاه در زمینه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اقتصاد دانش بنیان قدردانی کرد.

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، راهی اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو شد

پوریا عبدالرشیدی، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و قهرمان مسابقات تکواندو استانی، راهی اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو شد.
وی طی گفتگویی با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: بنا به تشخیص فدراسیون و مربیان تیم ملی تکواندو ، جمعی از برترین‌های مسابقات لیگ دسته اول تکواندوی کشور جام نقش جهان راهی اردوی انتخابی تیم ملی کشور شده‌اند.

کتاب «مقدمه‌ای بر رایانش ابری» توسط استاد دانشگاه آزاد بردسیر منتشر شد‎

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از انتشار کتاب «مقدمه‌ای بر رایانش ابری» خبرداد و گفت: کتاب « مقدمه‌ای بر رایانش ابری» حاصل تلاشی مجدانه به منظور تدوین و تالیف دانسته‌ها و تجربیات نگارندگان در راستای بهبود و گسترش علوم جدید حوزه فن‌آوری اطلاعات در ایران است.
دکتر عمید خطیبی، این کتاب را مورد نیاز دانشجویان مهندسی کامپیوتر و فن‌آوری اطلاعات دانست و افزود: کتاب «مقدمه‌ای بر رایانش ابری» کوشیده است تا با رفع خلاء موجود، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مرتبط را در اختیار دانشجویان رشته های گروه فنی و مهندسی، مدیریت و دیگر علاقمندان قرار دهد.

جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد بردسیر برگزار می‌شود‎

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با تبریک فرارسیدن دهه فجرگفت: با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشکده کشاورزی، بسیج دانشجویی، بسیج اساتید، بسیج کارکنان، جمعیت اسلامی دانشجویان و روابط عمومی؛ جشن بزرگ سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهارشنبه21 بهمن ماه، باشکوه‌تر از گذشته در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

با کسب مدال طلای کاراته استان : دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به مسابقات کشوری کاراته راه یافت

منصور محمدی، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با کسب مدال طلای وزن منهای 67 مسابقات کاراته دانشجویان استان کرمان، به مسابقات انتخابی کشور راه یافت.
این دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر که 14 سال به صورت حرفه‌ای در رشته کاراته فعالیت دارد افزود: مسابقات کاراته دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان کرمان که با رقابت جمعی از دانشجویان کاراته‌کا برگزار شد، از سطح بسیار بالایی برخوردار بود.
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر که کمربند مشکی دان3 کاراته را دارد گفت: حمایت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از  ورزشکاران، شایسته تقدیر است.

مدال طلای مسابقات استانی تکواندوی دانشجویان، به دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر رسید‎

پوریا عبدالرشیدی، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر توانست با پیروزی بر رقبای خود و با کسب مدال طلای وزن منهای68 کیلوگرم مسابقات تکواندوی استان به  دور انتخابی کشوری راه یابد.
وی طی گفتگویی با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از سطح بالای این دوره از مسابقات خبرداد و گفت: مسابقات استانی تکواندو، با حضور دانشجویان ورزشکار دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان در کرمان برگزار شد که توانستم با  برتری بر رقیبانی از جیرفت، بم، بافت و شهربابک به مقام اول وزن منهای 68 کیلوگرم دست پیدا کنم.

عضو هیأت‌ علمی دانشگاه آزاد بردسیر، سردبیر مجله بین‌المللی Modern Banking شد‎

دکتر عمید خطیبی، عضو هیأت ‌علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از سوی انجمن بانکداری مجازی به عنوان سردبیر مجله تخصصی Modern Banking انتخاب شد.
وی طی مصاحبه‌ای با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: مجله بین‌المللی "بانکداری نوین" به صورت فصلی منتشر شده و با استفاده از هیات‌ تحریره‌ بین‌المللی، مقالات ارسال شده را ارزیابی و منتشر می‌کند.
سردبیر مجله بین‌المللی "بانکداری نوین" افزود: این مجله در برگیرنده مقالات علمی و عملی در زمینه‌های بانکداری مجازی، بانکداری اینترنتی، پرداخت الکترونیکی، بانکداری متمرکز، بانکداری نرم‌افزاری و بانکداری جامع است.

کتاب «اصول محاسبات مهندسی کنترل» از سوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منتشر شد‎

طی مراسمی با حضور جمعی از استادان و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از کتاب «اصول محاسبات مهندسی کنترل» که توسط این دانشگاه به چاپ رسیده، رونمایی شد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در آیین رونمایی از این کتاب گفت : در این کتاب، اصول محاسبات مهندسی کنترل برای مهندسان و دانشجویان رشته های فنی و مهندسی به زبان ساده تر پرداخته شده است.

صنایع فولاد کرمان و دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تفاهم نامه همکاری امضا کردند

در راستای ارائه تسهیلات مالی و کمک شهریه‌ای برای ادامه تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه و شرکت صنایع فولاد کرمان منعقد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از رایزنی های صورت گرفته با شرکت صنایع فولاد کرمان و بانک رسالت، مبنی‌بر ارائه تسهیلات 20 تا 35 میلیون ریالی به دانشجویان متقاضی و نیازمند اشاره کرد و افزود: دانشجویان مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی تا  سقف20 میلیون ریال و دانشجویان مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد تا سقف 35میلیون ریال با کارمزد 2 درصد و  بازپرداخت 15تا 24 ماهه می توانند از این تسهیلات بهره‌مند گردند.

دو مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسير با ایندکس ISI و ISC پذیرفته شد‎

مقاله عمید خطيبي، عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با عنوان، Software Engineering Activities to Develop a Strategic Model in eXtreme Programing and Monitoring Solutions  با ایندکس ISI در مجله  Electronics Information & Planning journal چاپ شد.
همچنین از این استاد پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر یک مقاله دیگر با عنوان "ارائه یک مدل جدید جهت تخمین تلاش لازم بـرای توسـعه سرویـس‌های نرم افزاری" با درجه  علمی-پژوهشی و ISC از  سوی  مجـله مـدل سـازی در مهندسی، دانشگاه سمنان پذیرفته شد.

ترجمه و تالیف کتاب «درآمدی بر امنیت رایانش ابری و چالش‌های‌آن» از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و استادیار گروه کامپیوتر، از ترجمه و تالیف کتاب «درآمدی بر امنیت رایانش ابری و چالش‌های آن» خبرداد و گفت: این کتاب تلاشی است برای معرفی مفاهیم امنیت رایانش ابری و چالش‌های آن به صورت خلاصه و طبقه بندی شده که به متخصصان و پژوهشگران در درک آن به عنوان یک علم یکپارچه کمک می‌کند.

پژوهشگر برتر سال 1394 دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر معرفی شد‎

در راستای حمایت از فعالان علمی و پژوهشی و طی مراسمی با حضور جمعی از استادان و دانشجویان، رسول جمشیدی، عضو هیات علمی و استادیار گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به عنوان پژوهشگر برتر سال 1394 این دانشگاه معرفی و  با اهداء جایزه نفیسی از تلاش های وی تجلیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: پژوهش عملیاتی و تبدیل علم به ثروت، نیاز امروز کشور است‎

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، آیین گرامی داشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با حضور اعضای هیات رئیسه، استادان، کارکنان، دانشجویان و جمعی از محققان و پژوهشگران در این دانشگاه برگزار شد.
در این آیین، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، پژوهش کاربردی را حلقه مفقوده در کشور دانست و گفت: کشور ما در زمینه تولید مقالات علمی  در رتبه بسیار خوبی قرار دارد ولی در زمینه ارتباط با صنعت و تبدیل علم به ثروت و عملیاتی کردن پژوهش‌های کاربردی باید بیشتر تلاش شود.

خطیبی: مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی و قرآنی کشور است‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از استقبال پرشور استادان و دانشجویان این دانشگاه در بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت خبرداد و افزود: مسابقات قرآن و عترت که هرساله در بیش از 400 واحد دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور و با مشارکت پرشور دانشجویان و استادان برگزار می شود، یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی و قرآنی کشور است.
دکتر وحید خطیبی، فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی را یکی از مهم‌ترین اهداف دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر علاوه بر ایجاد فرصت مناسب در زمینه‌های آموزشی، تحقیقاتی و ورزشی به فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی نیز اهتمام ویژه‌ای دارد.

صفریان در دیدار با تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: حامی تشکل‌های دانشجویی هستیم‎

نماینده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای نظارت بر تشکل‌های دانشجویی استان کرمان در دیدار با تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: در چارچوب مقررات و قوانین شورای عالی انقلاب فرهنگی، حامی تشکل‌های دانشجویی هستیم.
حسین صفریان با تاکید براینکه جنبش‌های دانشجویی بعد از انقلاب اسلامی تاکنون همیشه مشارکت بسیار خوبی در فعالیت‌های دانشگاهی و اجتماعی داشته‌اند افزود: تشکل‌ها و جنبش‌های دانشجویی باید سایر دانشجویان را جهت مشارکت در فعالیت‌های دانشگاهی ترغیب کرده و به سوی یک دانشگاه پویا و با نشاط گام بردارند.

وحید خطیبی: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، رسالت فرهنگی خود را با نقش‌آفرینی دانشجویان و استادان محقق خواهد ساخت‎

طی مراسمی با حضور رییس، استادان، دانشجویان، کارکنان، جمعی از مسئولان شهرستان بردسیر و اصحاب فرهنگ و هنر؛ نمایشگاه خط "قرآنی و عاشورایی" با 20 اثر نفیس از استاد محمد حسین مؤدب، دانشجوی هنرمند دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و مبتکر خط "پریشان" در این دانشگاه گشایش یافت.
در آیین افتتاحیه این نمایشگاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر به نقش موثر دانشگاه در ترویج فرهنگ و هنر اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، رسالت فرهنگی خود را با نقش آفرینی دانشجویان و استادان محقق خواهد ساخت.

مدال طلای مسابقات «ددلیفت» استان به دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر رسید‎

یک دوره مسابقه ددلیفت قهرمانی استان کرمان، یادواره جهان پهلوان بیت الله عباسپور برگزار و حسین سالاری، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در دسته 59 کیلوگرم، در رده سنی جوانان و با رکورد 160 کیلوگرم موفق به کسب مقام اول و دریافت مدال طلای این دوره از مسابقات شد.

"سوگواره شعر عاشورایی"، با معرفی برترین‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به کار خود پایان داد‎

در آستانه اربعین حسینی و به منظور گسترش فرهنگ عاشورایی، "سوگواره شعر عاشورایی" با حضور جمعی از شاعران و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر برگزار شد.
در این آیین، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر، اهتمام به فعالیت‌های فرهنگی و هنری را از مهمترین اهداف دانشگاه برشمرد و افزود: شاعران و اصحاب فرهنگی باید با ابزارهای هنری نسبت به معرفی فرهنگ عاشورایی و حماسه امام حسین(ع) تلاش کنند.
دکتر وحید خطیبی به اهداف والای قیام امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: عزت و آزادگی و نفی سازش با ظلم از مهم‌ترین اهداف قیام امام حسین(ع) است.

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، حمایت از دانشجویان خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود می داند‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در دیدار مسئولان بنیاد شهید شهرستان، دانشجویان عضو خانواده‌های شاهد و ایثارگر را سرمایه‌ معنوی دانشگاه عنوان کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، حمایت از دانشجویان خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود می داند.
دکتر وحید خطیبی، از تعامل خوب و مثبت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با بنیاد شهید این شهرستان خبر داد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با برگزاری کلاس‌های تقویتی و ارائه تسهیلات، همیشه از دانشجویان عضو خانواده‌های شاهد و ایثارگر حمایت کرده است.

معاونین جدید «اداری- مالی» و «دانشجویی- فرهنگی» دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منصوب شدند‎

طی مراسمی با حضور ریاست و جمعی از استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، دکتر "فرشاد مهرابی" به سمت معاون "دانشجویی و فرهنگی" و عبدالرضا قاسمپور به سمت معاون "اداری و مالی" این دانشگاه منصوب و از تلاش‌های دکتر هوشمند اسفندیار پور و دکتر یعقوب حاتمی، معاونین قبلی این حوزه‌ها تجلیل شد.
در این آیین، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر برای معاونین جدید دانشگاه آرزوی توفیق کرد و گفت: تغییرات می‌تواند دانشگاه را در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و .. شتاب دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: تشکل‌های دانشجویی باید فرهنگ خردورزی و پرسشگری را در جامعه نهادینه کنند‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در جمع اعضای بسیج  دانشجویی  مطرح کرد:
تشکل‌های دانشجویی باید فرهنگ خردورزی و پرسشگری را در جامعه نهادینه کنند
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در جمع اعضای بسیج دانشجویی این دانشگاه با گرامی داشت هفته بسیج گفت: تشکل‌های دانشجویی باید در چارچوب مقررات و آیین نامه‌ها، فرهنگ و روحیه‌ی خردورزی و پرسشگری را در جامعه نهادینه کنند.
دکتر وحید خطیبی به نقش مثبت بسیج در توسعه فرهنگی جامعه به ویژه محیط‌های دانشگاهی اشاره کرد و افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)،« بسیج یک فرهنگ و یک حرکت فرهنگی است».

عکس هنری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از سوی انجمن عکاسی آمریکا پذیرفته شد‎

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر؛ عکس هنری امین مداحیان، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با نامROSE MUSIC  در بخش 2015 PSA International Exhibition انجمن عکاسی آمریکا پذیرفته شد.
این دانشجوی هنرمند دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: این عکس پذیرفته شده در انجمن عکاسی آمریکا"PSA" در نمایشگاه مجازی به نمایش درآمده است.
مداحیان که به مدت 8 سال به صورت حرفه‌ای در زمینه عکاسی فعالیت دارد از کسب رتبه‌های برگزیده از سوی رسانه‌ها و جشنواره ها در سطح استان و شهرستان خبرداد و از حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر قدردانی کرد.
 

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با حضور در راهپیمایی13 آبان، حماسه دیگری رقم زد‎

همزمان با 13 آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی»، ریاست، جمعی از اساتيد، کارکنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي بردسير همگام با مردم غيور این شهرستان با شرکت در راهپيمايي 13آبان، ضمن تجدید پیمانی دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی، فرياد اعتراض خود را از ظلم و استکبار به گوش جهانیان رساندند.
در این راهپیمایی که تشکل‌های بسیج اساتید، بسیج دانشجویان، بسیج کارکنان، جمعیت اسلامی‌ دانشجویان، جامعه فرهیختگان، هیات‌محبان الرضا(ع) و کانون هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر نیز مشارکت داشتند، ضمن تجدید پیمانی دوباره با آرمان های مقدس امام راحل و انقلاب اسلامی، حماسه دیگری رقم خورد.

دکتر وحید خطیبی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر شد/تجلیل از تلاش‌های دکتر کمال جوانمرد‎

طی مراسم باشکوهی با حضور دکتر بابک آل طه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و دبیرهیات امناء؛ دکتر محمود آقاجانی، رئیس دبیرخانه هیات امنای استان کرمان، جواد صادقی فرماندار بردسیر؛ جمعی از استادان کارکنان، دانشجویان و جمع کثیری از روسای ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان بردسیر، دکتر وحید خطیبی به سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر منصوب و از تلاش های دکتر کمال جوانمرد، رئیس پیشین این دانشگاه تقدیر شد.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: افزایش 17 رشته کارشناسی ارشد و ارتقاء امتیازات دانشگاه به500.8 از مهم ترین فعالیت‌های صورت گرفته است‎

رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در آیین تودیع و معارفه، گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد دانشگاه از سال1391 تا 1394 را ارائه کرد و گفت: افزایش 17 رشته کارشناسی ارشد و ارتقاء امتیازات دانشگاه به500.8 از مهم ترین فعالیت‌های صورت گرفته است.
دکتر کمال جوانمرد، از حمایت‌های هیات امنای استان، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری بردسیر و روسای ادارات و نهادها قدردانی کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با دارا بودن زیرساخت‌های مناسب و استاندارد یکی از قطب‌های علمی شهرستان و استان به شمار می‌رود.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: ساماندهی و احیای دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با طرح‌های اقتصادی دانش بنیان و برون دانشگاهی در اولویت کاری است‎

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در آیین معارفه، با قدردانی از حسن اعتماد هیات امنای استان و سازمان مرکزی گفت: ساماندهی و احیای دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با طرح‌های اقتصادی دانش بنیان و برون دانشگاهی در اولویت کاری است.
دکتر وحید خطیبی با تاکید براینکه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر موجب توسعه شهرستان و منطقه شده است افزود: افزایش رشته‌های تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از دیگر برنامه‌های آتی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.

فرماندار بردسیر :دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر همیشه حائز رتبه‌های برتر استان و کشور بوده است/ دانشگاه‌ها برای برون‌رفت از مشکلات راه‌حل ارائه کنند‎

فرماندار بردسیر در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر، برای دکتر وحید خطیبی، رئیس جدید این دانشگاه آرزوی توفیق کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در سال 1372 توسط برخی از بزرگان و مسئولان وقت شهرستان تاسیس شد و اکنون  بعد از گذشت دودهه از فعالیت خود، همیشه حائز رتبه‌های برتر شهرستان، استان و کشور بوده است.
جواد صادقی، به جایگاه ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه کشور نیز تاکید کرد و گفت: استادان و فرهیختگان دانشگاهی ضمن توسعه آموزش و پژوهش، باید در امور اجرایی کشور نیز مشارکت کنند.

کانال خبری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در تلگرام راه اندازی شد‎

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، فضای مجازی را یکی از مهم‌ترین ابزارهای اطلاع‌رسانی سریع برشمرد و گفت: در راستای تسهیل در ارتباطات دوسویه بین دانشگاه و مخاطبان، کانال خبری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در نرم افزار تلگرام به نشانیwww.telegram.me/azadbardsir راه اندازی شد.
جلیل کاظمی پور، تسهیل در ارتباطات و اطلاع رسانی را یکی از اصلی‌ترین رسالت های روابط عمومی‌ها برشمرد و افزود: روابط عمومی ها باید از ابزارهای روزآمد و مدرن جهت انتقال اطلاعات و دریافت نظرات و پیشنهادات استفاده کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: بی‌تدبیری آل‌سعود، حج را به «محشر منا» تبدیل کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با ابراز تاسف از شهادت جمعی از حجاج مسلمان در منا گفت: متاسفانه بی‌تدبیری و بی‌کفایتی آل‌سعود، حج امسال را به «محشر منا» تبدیل کرد.
دکتر کمال جوانمرد، یاد و خاطره جان‌باختگان ایرانی این حادثه را نیز گرامی داشت و افزود: رژیم منفور آل‌سعود برای چندمین بار است که دست خود را به خون مردم بیگناه آلوده کرده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به جنایات هولناک‌ عربستان در یمن نیز اشاره کرد و افزود: آل‌سعود تمامی تلاش خود را صرف بمباران یمن و حمایت از گروه تروریستی داعش کرده و به همین جهت صلاحیت مدیریت حج را ندارد.

رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به 17 عنوان رسید‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از افزایش رشته‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه به 17 عنوان خبرداد و گفت: گسترش رشته‌های تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، یکی از مهم‌ترین اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی طی مدیریت موفق دکتر میرزاده است که ضمن کمک به شکوفایی و توسعه کشور به عنوان یکی از شاخص‌های اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در غم جان باختگان حادثه منا به سوگ نشست‎

در پی جان باختن جمعی از حجاج بی گناه در فاجعه منا، آیین گرامی داشت یاد و خاطره درگذشتگان این حادثه دلخراش همراه با قرائت قرآن در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد.
در این مراسم، مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، سوء مدیریت و  بی‌کفایتی حکومت آل‌سعود را موجب کشته شدن جمعی از حجاج بی گناه دانست و گفت: آل سعود صلاحیت میزبانی مراسم حج را ندارد.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گشایش یافت‎

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و به همت بسیج دانشجویی، نمایشگاه عکس و آثار حماسه دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گشایش یافت.
حجت الاسلام اسماعیل ایزدی، آشنایی دانشجویان با آرمان‌های شهدای جنگ تحمیلی را از مهم‌ترین هدف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه، بالغ بر 30 عکس از وقایع جنگ تحمیلی درمعرض دید عموم قرار گرفته است.

اگر حماسه دفاع مقدس نبود، ایران جولانگاه داعش بود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: اگر حماسه دفاع مقدس نبود، ایران جولانگاه داعش بود.
دکتر کمال جوانمرد با اشاره به اینکه رژیم بعثی عراق در31 شهريور 1359 و به منظور برانداختن نهال نوپای انقلاب و با حمایت بالغ بر 100 کشور، جنگ نابرابری را بر علیه ایران آغاز کرد افزود: در جنگ تحمیلی هشت ساله مقابل رژیم بعثی، دشمن نتوانست حتی یک وجب از خاک کشورمان را اشغال کند.

جوانمرد: دکتر میرزاده، مسیر توسعه دانشگاه آزاد اسلامی را هموار کرد‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره به موفقیت‌های دانشگاه طی دوران مدیریت دوساله دکتر میرزاده گفت: دکتر میرزاده، مسیر توسعه دانشگاه آزاد اسلامی را هموار کرد.
دکتر کمال جوانمرد با تاکید براینکه، دانشگاه آزاد اسلامی اکنون به عنوان الگویی برای سایر دانشگاه‌ها تبدیل شده افزود: طی دو سال گذشته، فعالیت های علمی، پژوهشی، فرهنگی، عمرانی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شتاب بیشتری گرفته است.

صفحات